StriVectin Super-C Retinol Brighten & Correct Vitamin C Serum 30 ml

1 441 Kč
Garantovaný nákup z Parfum.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 273 372 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 88 394 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 4 964 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 18 573 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 393 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 29 661 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 244 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 108 626 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč849 recenzíDalší informace

pro ženy
Věk
20+

• , zakoupeno v Aurio

• Skvělé sérum, které opravdu viditelně pleť povzbudí. Jsem 50+ Pleťových sér jsem vyzkoušela hodně, ale tohle patří k těm nejlepším.

Pleťové sérum doporučuji!

• , zakoupeno v Aurio

• Krásně pleť hydratuje, rychle se vstřebává, mám pocit, že se mi sjednotil barevný tón pleti. Pozor na slunce, opravdu rychleji to po použití opaluje
    • Malinko lepí, ale po vstřebání to není nic hrozného,obzvlášť pokud naneste ještě krém.
  • , zakoupeno v Aurio

• Velice příjemný. Určitě produkt doporučuji.

Značka
Určení
pro ženy
Věk
20+

Silné pleťové sérum s retinolem a vitaminem C rozjasňuje a vyhlazuje pleť. Stabilizovaná forma vitamínu C spolu s výtažkem z tropické třešně aceroly viditelně rozjasňují matnou a unavenou pokožku. Retinol minimalizuje známky stárnutí a obnovuje pleť.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Pleťové sérum doporučuji!

• , zakoupeno v Aurio

• Velice příjemný. Určitě produkt doporučuji.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit: