Fytofontana Stem Cells DNA Revital Emulsion 30 ml

Skladem • Více variantZdarma96 % • 3 039 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 5 011 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 310 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 26 456 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 963 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč850 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 2 023 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 197 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant55 Kč99 % • 21 235 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč91 % • 5 689 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma99 % • 5 505 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 88 963 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč47 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 683 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč1 301 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 108 515 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 3 322 recenzíDalší informace

• Balení
    • Pumpička
    • Hydratace
    • Vůně

Opravdu luxusní kosmetika, která dodá pleti to, co potřebuje. Hned při prvním pohledu vás ohromí nádherné ale zároveň praktické balení. Aplikátor (pumpička) vám pomůže s dávkováním - na mou pleť stačila troška. Pleť po použití zůstává krásně hydratovaná. Produkt nikde neštípe a nepne. Výsledek po probuzení je svěží pleť, bez kruhů po očima. Také moc hezky voní - ale ne příliš. Doporučuji!

• jemná vůně
    • rozzáření pletí
    • zpevnění pleti
    • nemám negativa

Emulze se velmi dobře aplikuje. Pumpička na krásném flakonu pomáhá k pohodlnému dávkování. Krém má velmi jemnou konzistenci a je příjemně, nenásilně parfémovaný. Dobře se roztírá i vstřebává a nevytváří mastný film. Již po několika aplikacích se pleť rozjasnila, zpevnila a je krásně hydratovaná. Mimické vrásky se mi zdají vypnutější, i když to ještě nemohu zcela posoudit vzhledem ke kratší době používání. Cena je podle mě zcela odpovídající kvalitě výrobku a já jej rozhodně doporučuji.

• Textura
    • Odolnost proti UV záření
    • Byla jsem spokojená, nic nevytýkám

Vyzkoušení Emulze Stem Cells DNA mě lákalo proto, že v padesáti už mám pár mimických vrásek a byla jsem zvědavá, jak toto funguje. Po prvním použití mě překvapila vůně a hlavně jemná textura výrobku. Po týdnu používání byla pleť jemnější, více zářivá a drobné vrásky zmizely.

Typ pleti
Použití
revitalizace
Určení
pro ženy

Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA má intenzivní DNA regenerační účinek a chrání proti příznakům stárnutí pokožky. Vhodný pro unavenou a vnějšími vlivy poškozenou pokožku. Testy DNA Revital dokazují, že emulze omlazuje buněčnou strukturu o 10 let, Hexapeptide-37 už po 8 hodinách zlepšila hydrataci pokožky o 107,6%.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 109 973 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

• Balení

• nemám negativa

• Textura
    • Odolnost proti UV záření
    • Byla jsem spokojená, nic nevytýkám

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• balení flakonu
    • jemnost
    • výdrž

Emulze FS Stem Cells DNA jedinečná, hebká, jemná, rychle vstřebatelná, k vaší pleti milosrdná. Po probuzení máte stejný pocit luxusu, jako když jdeš s touto emulzí na obličeji a dekoltu spát. Pleť je vyvážená, nic tě nesvědí, nepálí,. Naopak cítíš pocit dokonalosti pleti a říkaš si, že je to prima se takhle o sebe starat. Za sebe rozhodně doporučuji. Už krabička a následně flakon tě ujistí o správné volbě a rozhodně nelituj finančních prostředků, které za krém dáš. Stojí to za to. Za mě TOP!

• balení flakonu
    • jemnost
    • výdrž
    • malé balení

Emulze FS Stem Cells DNA je jedinečná,úžasná,pro pleť příjemná,nezanechává žádný film,lehcce se roztírá a dobře vstřebává.Na první dojem vás oslní luxusní obal,následně flakon,který má v sobě pumpičku,takže nanášení je hygienické a pohodlné.Ráno jsem měla pleť stejně jemnou jako večer po aplikaci.Za sebe doporučuji všem, kdo si chtějí dopřát luxusu.

• Krásný elegantní obal,
    • Skvělé dávkování pumpičkou
    • Ihned krásný pocit hebkosti na kůži
    • Příjemná jemná vůně

Emulze FS Stem Cells je příjemná, krásně se vstřebává pleť jemná hebká viditelně zklidní pokožku . Viditelně zjemní vrásky již po týdnu je vidět změna. příjemně voní Určitě můžu doporučit zralé pleti omládne zjemní rozzáří. Výborné je že má dávkování, zbytečně se neplýtvá.

• , zakoupeno v Testuj.to

• Praktické i když zbytečně velké balení s pumpičkou
    • UV filtr SPF 25
    • Zbytečně velký obal v poměru s obsahem 30 ml
    • Vůbec nikde není vidět, kolik je emulze spotřebováno a kolik ještě zbývá.

Emulze FS Stem Cells DNA k omlazení pleti opravdu splňuje to co slibuje.
    V prvních dnech používání začala být pleť hladší, rozjasněná a po dalších několika dnech i vypnutá, čímž se vyhladily menší vrásky.
    Emulze je v praktickém dávkovacím obalu, krásně se roztírá a vstřebává, nezanechává pleť mastnou.
    Doporučuji vyzkoušet, pleť vypadá opravdu po pár dnech viditelně zdravější a sjednocená.

• Lehce se roztírá
    • Zjemnělá pokožka
    • Žádné negativni reakce pokožky
    • Luxusni obal
    • Dávkování pumpičkou

Emulze má příjemnou vůni, lehce se nanáší pro svou konzistenci. Celý den pocituji krásně jemnou a hladkou pokožku. Obal je krásný, luxusní, ve zlatém a lesklém provedení, emulze je davkovana pumpičkou s uzaviranim proti vyschnuti. Doporučuji všem, kteří chtějí hýčkat svou pleť.

• , zakoupeno v Testuj.to

• Krásně hydratuje, dobře se vstřebává
    • Pěkné balení
    • Pumpička vypadává

Balení vypadá velice luxusně a emulze pěkně voní. Dobře se vstřebává a není mastná. Již druhý den byla má pleť jemnější na dotek a hladká. Po týdnu pravidelného používání jsem zaznamenala velké změny a má pleť působí rozjasněně a svěže. S tímto produktem jsem velmi spokojena, vřele všem ženám doporučuji vyzkoušet.

• obal
    • vůně
    • konzistence

První co mě zaujalo byl obal výrobku ve zlaté barvě, moderní a luxusní. Poté mě zaujala příjemná vůně emulze, taková svěží, čerstvá. Velmi dobře se vstřebává a nezanechá na pleti mastný film, což oceňuji, protože mám smíšenou pleť. Druhý den po použití byla pleť hebčí a dobře hydratovaná. Po 1. týdnu užívání je pleť zářivější, vypadá méně unaveně, svěže, plná hydratace(jakoby nacucaná).