HerbPharma Botuceutical Forte biotechnologické sérum proti vráskám 30 ml

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 1 985 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 29 035 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 011 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 51 616 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 719 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč94 % • 25 360 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 1 297 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 3 276 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč99 % • 5 447 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 2 677 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 482 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Typ pleti

• Účinkuje
    • Krásně voní
    • Pumpička
    • Rychle se spotřebuje

Sérum hezky voní, jako všechny výrobky od této značky. Subjektivně mám pocit, že vidim lehký účinek už po týdnu, ale strašně rychle ho ubývá. Může za to tuhá pumpička. Nemohu si přizpůsobit množství, které potřebuji (stacilo by méně).

• Pleť je vypnutější
    • Trochu po zaschnutí lepí, ale po nanesení krému vše v pořádku.

Mám citlivou pleť, ale při použití žádná reakce.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Používám již delší dobu, naprostá spokojenost.

Typ pleti
Určení
unisex
Konzistence
krémová

Sérum Botuceutical FORTE - řešení v boji proti jemným, ale i odolným, anebo těžko odstranitelným vráskám. Díky komplementárnímu systému, který obsahuje pentapeptid, acetyl hexapeptid, heptapeptid a hexapeptid-30 je Botuceutical FORTE ještě účinnější. Nová složka hexapeptid-30 ovlivňuje svalové kontrakce a uvolňování svalů.

Popis

KDY BOTUCEUTICAL FORTE POMáHá:

• výrazně redukuje mimické vrásky,
  • vyhlazuje jemné linie tváře.

Složení

Aqua, Glycerin, Acetyl hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Acetyl heptapeptid-4, Panthenol, Acethyl hexapeptide-30, Arginine, Caprylyl glycol, Xanthan gum, Carrageenans, Glucose, Propylene glycol, Polysorbate 20, Phospholipids, Sodium hyaluronate, Disodium EDTA, Carbomer, Tocopheryl acetate, Retinyl acetate, Triethanolamine, Hexylcinnamal, D-limonene, Geraniol, Linalool, Parfum, Phenoxyethanol, Methyl-, Ethyl-, Propyl-, Butyl-, Isobutylparaben, Imidazolidinyl urea

Jak používat

Odstraňte víčko a jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství séra. Naneste na ukazováček a jemně aplikujte od vrásky k vrásce. Předtím, pomocí bříška prstů otevřeme vrásku a aplikujeme přípravek do jejího nitra. Následně stimulujeme každou vrásku pomocí krouživé masáže v oblasti aplikace. Začínáme vráskami v okolí rtů, pokračujeme po bocích nosu směrem nahoru, až do oblasti mezi obočím. Opakujeme proces v okolí očí a na čele. Po nanesení počkejte cca 10 minut, potom teprve použijte svou běžnou kosmetiku. Kvůli optimálním výsledkům aplikujte na jemné linie a vrásky 2x denně (ráno a večer) po dobu 30 dní. Poté pro udržení mladistvého vzhledu nanášejte 1x denně. Uvolňovací účinek přípravku je postupný, kumulativní a reversibilní. Pokud přestanete Botuceutical FORTE používat, vaše pokožka nabude původního vzhledu za 2-6 měsíců.

Balení 30 ml

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití. Určeno pro všechny typy pleti. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je vodou a jemně je osušte. Pozor - při rychlém stlačení dávkovače dochází k nasátí vzduchových bublinek, což by mohlo ztížit dávkování přípravku. Při dávkování je třeba opakovaně stlačit pumpičku, aby došlo k vytlačení séra. Skladujte při teplotě do 30 °C. Země původu Švýcarsko.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky řady Cosmeceutical a další produkty na pokožku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 51 616 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 107 668 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 884 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Účinkuje
    • Krásně voní
    • Pumpička
    • Rychle se spotřebuje

• Pleť je vypnutější
    • Trochu po zaschnutí lepí, ale po nanesení krému vše v pořádku.

Mám citlivou pleť, ale při použití žádná reakce.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Používám již delší dobu, naprostá spokojenost.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 9 884 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Opravdu báječný, používám ho chvilku a jsem nadšená, je velice příjemný, dobře se vstřebává, pokožka je pak hebká a viditelně znát použití. Za mě doporučuji všem kdo chtějí zlepšit svou pleť a vzhled. Je mi 45 let a už teď mé okolí zaznamenává změnu a chválí mě jak jsem omládla a čím, že to je? Takže všem doporučuji a říkám jaký jsem našla zázrak cítit se a vypadat lépe...

• , zakoupeno v sLéky.cz

Vrásky opravdu mizí,jsem naprosto spokojená

Lehce stahuje

Neparfemované, příjemné,vyhlazující,nelepkavé.....super

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Velmi dobře poslouží i když upřednostňujete jinou značku

• , zakoupeno v První-lékárna.cz

tento produkt používám již delší dobu a jsem s ním velmi spokojená, dobře se vstřebává, ikdyž se překryje např. nočním krémem, tak se poté nedrolí, což některá séra dělají, věřím v jeho účinnost a v současné nabídce na trhu v těchto výrobcích je i ještě finančně dostupný, líbí se mi, že je z rostlinných složek, doporučuji :-)

• , zakoupeno v kosmeceutika.eu

Vynikající produkt pro dlouhodobé zpevnění krku a dolní čelisti.